BEST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEST

Forum společenstva BEST.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 !!!Končím!!!

Goto down 
+2
nemo1965
Profík
6 posters
AutorZpráva
Profík




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 06. 07

!!!Končím!!! Empty
PříspěvekPředmět: !!!Končím!!!   !!!Končím!!! Icon_minitimeMon Aug 27, 2007 7:18 pm

Ahoj všichni BESTÁCI. Musím se s vámi rozloučit. Smile Smile Smile

Končím tady i na všech ostatních serverech, protože mi tato hra zabírá spoustu času. Nestíhám nic jinýho než travian, je to velice návyková hra.
Také končím kvůli tomu, že začne škola, takže bych nestíhal travian a školu zároven.


Ale chtěl bych požádat ty co se starají o toto forum, aby mě nemazali z registrovaných uživatelů, protože bych si chtěl třeba jednou za týden přečíst co se u vás v ally děje.


Můžeme si také párkrát pokecat na ICQ, když mi ho dáte. Kdo chce si se mnou občas pokecat na ICq, tak ho napište pod tuto zprávu.



Přesný rozpis, jak skončím.

1.9.2007 založí můj nástupce na post zakladatel aliance - rudi alianci BEST1A(už si postavil ambasádu na uroven 20) a všichni ten den přestoupí do jeho aliance, každej dostane od něj pozvánku, ty co třeba nebudete chtít u vás, tak je můžete přesunout do druhé frakce, ale to už na mě nezáleží, to záleží na vás.
Já opustím alianci ihned jak vy všichni opustíte starou BEST1A a vstoupíte do nové BEST1A.
Až opustím alianci a budu bez aliance, počkáte 2 dny a vezmete si senátorem mé vesnice.



Toto je rozpis zabraných vesnic:

Profíkov - nevím kdo si ji vezme, ale musíte si ji vzít dokud mám nad 4 vesnice. Je to v pravidlech:
Pokud má hráč nad 4 vesnice, může mu být zabrána i vesnice hlavní. Takže kdo si chce vzít moji nejlepší vesnici, hlaste se.

Profíkov II. - zabrána hráčem RUDI
Profíkov III. - zabrána hráčem SHOP
Profíkov IV. - zatím volná
Profíkov V. - zatím volná
Profíkov VI. - zabrána hráčem SHOP


Kdo bude chtít nějakou z těchto vesnic, napište mi a já sem napíšu že je obsazená vámi. Stále je rozšiřuju pro vás.


A až mi zaberete všechny vesnice a zbyde mi jedna, tak budu sloužit pro vás jako farma, ale s podmínkou, že budu pořád tvořit armu, abyste si mohli pořád expit hrdinu. Berete???



Takže nový zakladatel - Rudi
Já budu - farma, která dělá stále vojáky. Laughing



Pište sem vaše ICQ, kdo by si chtěl občas se mnou pokecat.
Návrat nahoru Goto down
Profík




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 06. 07

!!!Končím!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!Končím!!!   !!!Končím!!! Icon_minitimeMon Aug 27, 2007 9:09 pm

Ještě dodatek:

Až na mě budete utočit dejte mi den předem vědět, abych si připravil hrdinu do té vesnice, kam budete utočit, abych si ho naexpil.




A vesnice:


Profíkov - zatím volná
Profíkov II. - Rudi
Profíkov III. - SHOP
Profíkov IV. - zatím volná
Profíkov V. - zatím volná
Profíkov VI. - SHOP
Návrat nahoru Goto down
nemo1965




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 13. 08. 07

!!!Končím!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!Končím!!!   !!!Končím!!! Icon_minitimeMon Aug 27, 2007 9:58 pm

proc nesmazes ostatni servery a nezustanes tady, je to docela dobre rozjety a nezabere ti to tolik casu???
Návrat nahoru Goto down
gambler41




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 02. 08. 07

!!!Končím!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!Končím!!!   !!!Končím!!! Icon_minitimeMon Aug 27, 2007 10:21 pm

Skoda. I ked zakladatel konci, ostane navdy v pamati nasich osadnikov. Velka strata pre alianciu. Crying or Very sad

Ale mas pravdu, casovo je to stale narocnejsie. Dobre ze si drzis ostup a ked vidis, ze uz je to neunosne, dokazes to ukoncit. Lepsie ako skoncit v bielom plasti. Wink
Návrat nahoru Goto down
Schnappy21

Schnappy21


Poeet p?íspivku : 11
Age : 31
Registration date : 19. 06. 07

!!!Končím!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!Končím!!!   !!!Končím!!! Icon_minitimeMon Aug 27, 2007 10:35 pm

tak tak...Zacinal som tu v alli..a vtedy si bol pre mna velka aurorita Smile
A aj ostnes ale fakt skoda toho konca Sad Wink
Návrat nahoru Goto down
Thor.Arti

Thor.Arti


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 19. 06. 07

!!!Končím!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!Končím!!!   !!!Končím!!! Icon_minitimeTue Aug 28, 2007 7:31 am

FAkt skoda ze koncis skus to jeste nachvili hrat jak navrhoval Nemo jenom na 2 snad ti to nebude brat tolik casu
Návrat nahoru Goto down
mytch




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 24. 06. 07

!!!Končím!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!Končím!!!   !!!Končím!!! Icon_minitimeTue Aug 28, 2007 6:38 pm

bylo by to važně škoda i když tě chapu.ja mam občas ty sami pocity ale teť přestat po takovy době kdy se snad začne něco dit a daji sem natarsky vesnice se mi zase přestat nechce.už ze zvědavosti co se bude dit.ještě si to rozmysli.tahle ally je tvoje ditě.ahoj
Návrat nahoru Goto down
Profík




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 06. 07

!!!Končím!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!Končím!!!   !!!Končím!!! Icon_minitimeTue Aug 28, 2007 11:14 pm

Vesnice, které si vezmou členi BEST.


Profíkov - Kulomet
Profíkov II. - RUDI
Profíkov III. - SHOP
Profíkov IV. - Pavel1
Profíkov V. - to bude má hlavní vesnice, která mi nakonec na furt zůstane, tu už si ikdo nemůže zabrat.
Profíkov VI.- SHOP


Každýmu budu psát postupně, že si ji může vzít, jenom čekejte a já se vám ozvu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





!!!Končím!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!Končím!!!   !!!Končím!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
!!!Končím!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BEST :: Společná diskuze :: Důležité-
Přejdi na: