BEST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEST

Forum společenstva BEST.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kradez dediny

Goto down 
+5
čierny pluk
kulomet
Mocný pán
Shop
rudi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
kulomet




Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 18. 06. 07

Kradez dediny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kradez dediny   Kradez dediny - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2007 2:40 pm

tak tohle me nasralo kdyz jsem to chtel udelat ja tak prej ze ne ze je aktivni vy ....


Terchová (-171|-1)
Národ: Římané
Aliance: BEST1A
Majitel: čierny pluk
Obyvatelé: 182
Návrat nahoru Goto down
čierny pluk




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 16. 06. 07

Kradez dediny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kradez dediny   Kradez dediny - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 30, 2007 1:15 am

tak konečne som našiel na tomto fóre niečo čo sa aj mňa týka - tak sa to pokúsim trochu vysvetliť - takže o kočičom jazýčku na našom starom fóre nikto nič nevedel, moje útoky začali až keď mala červenú bodku, útoky senátorom začali trochu neskôr - potom čo mi nevyšiel zámer obsadiť inú dedinu - posledný útok na dedinu šiel keď už mala sivú bodku - počas útokov ma nikto z vedenia nenapomenul - tak som deduktívne predpokladal že je to ok - tak sa ospravedlňujem všetkým ktorým som nabúral plány:) - nič v zlom:)
a aby moje vystúpenie bolo ešte viac trápne - kočičí jazýček sa opäť prihlásila krátko po poslednom útoku:( (je mi to ľúto, že som člena vlastnej aliancie obral o dedinu:(
Návrat nahoru Goto down
kulomet




Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 18. 06. 07

Kradez dediny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kradez dediny   Kradez dediny - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 30, 2007 3:51 pm

jako nezlobte se na me ale kocici jazycek na to pekne sere a tu dedinucakorat brzdil horsi je ale to ze kdyz jsem ju sefoval ja tak se ozvala pulka best ze jsem kua .-) a dokonce chtit nahradu ale to ze u me v pasti ma vojacky a neodpovida na itm je zalostne a uz u me jsou vice jak 14 dni ja bych ho kickl :-)
Návrat nahoru Goto down
Thor.Arti

Thor.Arti


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 19. 06. 07

Kradez dediny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kradez dediny   Kradez dediny - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 30, 2007 6:03 pm

Tak tehdy jeste hrala byla aktivni i kdyz ti to asi tak nevypadalo
Návrat nahoru Goto down
kulomet




Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 18. 06. 07

Kradez dediny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kradez dediny   Kradez dediny - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 30, 2007 6:04 pm

jo jeji oazy moje :-)
zamlouvam
Návrat nahoru Goto down
izzi66




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 19. 06. 07

Kradez dediny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kradez dediny   Kradez dediny - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 30, 2007 8:21 pm

Zdarec lidi doufám že se nikdo nechystáte zabrat vesnici na souřadnicích (-150/-17) patří hráči wisho na za pár dní možná mně
Návrat nahoru Goto down
Alarich




Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 18. 07. 07

Kradez dediny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kradez dediny   Kradez dediny - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 30, 2007 11:28 pm

kulomet napsal:
jako nezlobte se na me ale kocici jazycek na to pekne sere a tu dedinucakorat brzdil horsi je ale to ze kdyz jsem ju sefoval ja tak se ozvala pulka best ze jsem kua .-) a dokonce chtit nahradu ale to ze u me v pasti ma vojacky a neodpovida na itm je zalostne a uz u me jsou vice jak 14 dni ja bych ho kickl :-)

Podla stanov aliancie BEST1A mozes na clena aliancie utocit ked ma cerveny puntik (cize 3 a viac dni absencie). Predpoklada sa ze utok bude vedeni ako lupez v snahe o co najmensie straty a skody. V dobe ked si utocil na Kocici jazycek tato podmienka splnena nebola. To ze si zautocil by som bol ochotny prehliadnut ... Si clenom BEST2B a nevies ako dlho presne bola Kocici jezycek mimo. Utocil si ale s katapultami co je pre mna naprosto nepochopitelne a neprijatelne .... Vysiel si z toho relativne dobre tak by som bol na tvojom mieste radsej ticho ....
Návrat nahoru Goto down
Alarich




Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 18. 07. 07

Kradez dediny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kradez dediny   Kradez dediny - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 30, 2007 11:34 pm

Suhlasim s myslienkou ze si zasluzi vyhazov ... Je neaktivna ...
Bol by som ale rad keby sa k tomu vyjadrila aj ona (ci on ??? ) Wink
Návrat nahoru Goto down
izzi66




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 19. 06. 07

Kradez dediny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kradez dediny   Kradez dediny - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 11:06 am

takze nic nevsimnul sem si že je to hl. vesnice takže sorry
Návrat nahoru Goto down
Dysan




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 30. 07. 07

Kradez dediny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kradez dediny   Kradez dediny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 8:28 pm

by ste len kradli Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kradez dediny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kradez dediny   Kradez dediny - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kradez dediny
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BEST :: Společná diskuze :: Pokec-
Přejdi na: