BEST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEST

Forum společenstva BEST.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Strategické cíle??!!

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
nemo1965




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 13. 08. 07

Strategické cíle??!! Empty
PříspěvekPředmět: Strategické cíle??!!   Strategické cíle??!! Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 9:31 pm

Chci se zeptat vedeni, jake ma nase aliance cile pro pristi obdobi. Mam dojem, ze v alianci prevladaji osobni ambice nebo ambice malych skupin nad aliancnimi. mozna je to tim, ze vedeni nam nedava vic informaci. Farmit a cekat az zahrmi se mi zda malo. Nemo
Návrat nahoru Goto down
mytch




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 24. 06. 07

Strategické cíle??!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strategické cíle??!!   Strategické cíle??!! Icon_minitimeMon Aug 27, 2007 5:28 pm

co ti na tohle odpovědět?
maš pravdu je to teť pouze vyčkavani a budovani vesnic a armad.aspoň ja to dělam.neustale posiluji armady a vyčkavam.ja vim že je to nuďo ale ja tady v okoli žadny soupeře nemam.jestli maš napad jak to spestřit tak sem s nim.jsem ochotny vyčistit vesnice od vojaku ale kuli vzdalenostem by šlo vždy o nočni utok.cile jsem už jednou popisoval.každy by se měl snažit ziskat multicorp a vyhlasit ho hlavni vesnici i za cenu straty levelu ve sve puvodni hlavni.jen tam jde vybudovat velka armada.ja tam teť vyživuji army 14500obili.mysli že v normalni vesnici je to možne jen s velkymi otižemi a to jsem dnes udělal teprve prvni 13lvl na obili.
jinak je obdobi dovolenych.ja i muso ji teť zrovna mame.asi za 10dni se sejdeme v praci a zkusime něco vymyslet.zatim se mějte a snažte se vydržet.AHOJ bounce
Návrat nahoru Goto down
 
Strategické cíle??!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BEST :: Společná diskuze :: Důležité-
Přejdi na: